Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Bob
819,00 рсд
Set ručnih alata
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.173.10 |
| Model | BOB |
| Opis | Set ručnih alata, 2 fiksna odvijača, držač sa 5 izmenjivih nastavaka i 10 uložaka, klešta, 2 inbusa |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 15.7 x 21.5 x 2.9cm |
| Pakovanje | 24/12/1 |
| Neto težina | 0.60 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040003732 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2cm |
Ostali proizvodi
Miss
740,00 рсдŽenska pamučna majica dugih rukava, 160 g/m2
Ženska majica dugih rukava, 160 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, dupli štepovi na rukavima i dnu, štep oko rendera i dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom















Recenzije
Još nema komentara.