Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ostali proizvodi
Matteo
725,00 рсдSportska boca, 650 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.145.10 |
| Model | MATTEO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7 x 23.5 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040084519 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5 cm |
Linkoln
1.288,00 рсдKišobran sa automatskim otvaranjem
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 40.064.10 |
| Model | LINKOLN |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, drvena drška, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni plastični vrh, krajevi i stub (Ø 12 mm), otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97 cm |
| Pakovanje | 20/10 |
| Neto težina | 0.58 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605040075432 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8 cm |
Dečija majica umbro 180g simple
650,00 рсдDečija pamučna majica, umbro 180g/m2
Dečija majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
Clean 300L
56,00 рсдBočica sa pumpicom, 300 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.283.91 |
| Model | CLEAN 300L |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 5.5 x 18.5 cm |
| Pakovanje | 40 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Barkod | 8605040076668 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |













Recenzije
Još nema komentara.