Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
SG Anticut NT
332,00 рсд
Zaštitne rukavice
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 58.103.15-XS |
| Model | SG ANTICUT NT |
| Opis | Otpornost na prosecanje nivo 3 |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Pepeljasta |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% najlon |
| Materijal | Najlon |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040038406 |
Ostali proizvodi
Bild
11.616,00 рсдPlastični reklamni pult
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 36.003.80 |
| Model | BILD |
| Boja | Srebrna |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 8.10 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010016264 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Woody R
73,00 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.146.71 |
| Model | WOODY R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3 x 5 x 0.8cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605025692395 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |
Kolos
220,00 рсдSet podmetača, 4/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.168.71 |
| Model | KOLOS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 11.5 x 3 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.21 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040064429 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |














Recenzije
Još nema komentara.