Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Plava, Tamno siva |
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Plava, Tamno siva |
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.155.30 |
| Model | VICTORINOX CLIMBER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100207 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
| Šifra | 41.138.71 |
| Model | BAROLO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 27 x 22 x 6.8 cm |
| Pakovanje | 7/1 |
| Neto težina | 1.42 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040011614 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
Dukserica od organskog pamuka, prednji džep, učkur u kapuljači u boji dukserice, elastične ranfle na rukavima i dnu, dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 31.038.71 |
| Model | DIEM |
| Opis | Potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 30 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 6/1 |
| Neto težina | 0.56 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040086216 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 33.179.71 |
| Model | WOODY O |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3 x 4.3 x 0.8cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040026090 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 2cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.