Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Rojal plava, Zelena |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Rojal plava, Zelena |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.553.90 |
| Model | PUZZLE A5-80 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 19.7 x 14.5 cm |
| Pakovanje | 250/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Sublimacija |
| Format | A5 |
| Barkod | 8605040076071 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 19.7 x 14.5 cm |
| Šifra | 30.076.90 |
| Model | TIMEOUT |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 10.4 x 4.2 x 6.3cm |
| Pakovanje | 40/20/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Plastika |
| Standard | |
| Barkod | 8605040031957 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Tampon |
| Šifra | 44.060.90 |
| Model | MOMENTO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Kapacitet | 150 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025629667 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
Dečija majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.