Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
| Težina | - |
|---|---|
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.263.90 |
| Model | LOVELY HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.4 x 7.1 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040063620 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 7.4 x 7.1 cm |
| Šifra | 32.155.30 |
| Model | VICTORINOX CLIMBER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100207 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
| Šifra | 34.530.80 |
| Model | RADIANT |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 130 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040068168 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 34.421.71 |
| Model | NATURELLA 105 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Sastav | pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029473 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.