Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Ženske veličine | 36, 38, 40, 42, 44 |
| Težina | - |
|---|---|
| Ženske veličine | 36, 38, 40, 42, 44 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 12.002.10 |
| Model | BLACKY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 0.7 x 17.5cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605025612614 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 0.5 cm |
| Šifra | 34.570.71 |
| Model | LOGIC |
| Opis | Uključuje bateriju tipa LR1130 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 17 x 9.5 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 88/22/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Bambus, Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040050002 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 2 cm |
| Šifra | 44.059.90 |
| Model | MOMENTO MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 100 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025629650 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Šifra | 32.282.90 |
| Model | CLEAN 100S |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 3.7 x 15 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Kapacitet | 100 ml |
| Barkod | 8605040078686 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.