Opis

157,00 рсд
| Šifra | 34.404.71 |
| Model | NATURELLA 220 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029602 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 19.056.90 |
| Model | LOTUS |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 9 x 2 cm |
| Pakovanje | 360/60/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040045893 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Šifra | 41.112.10 |
| Model | VICTORINOX SWISS CLASSIC |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 43 x 14.5 x 6.5 cm |
| Pakovanje | 9/1 |
| Neto težina | 2.39 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 7611160056931 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.