Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna, Crvena, Plava, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.130.80 |
| Model | PABLO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 10 x 3 cm |
| Pakovanje | 72/12 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040058862 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 4 cm |
Naš mantil predstavlja savršenu kombinaciju stila i funkcionalnosti, pružajući vam zaštitu i samopouzdanje u različitim situacijama. Bez obzira da li ste u na gradilištu, u radionici, ili bilo kojoj drugoj radnoj sredini, ovaj mantil će zadovoljiti vaše potrebe.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.