Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bež |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bež |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.404.71 |
| Model | NATURELLA 220 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029602 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 32.279.91 |
| Model | CLEAN 30F |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 2.8 x 10 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Kapacitet | 30 ml |
| Barkod | 8605040090749 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Sportska majica, 100 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja, reflektivni detalj na leđima.
| Šifra | 58.102.15-XS |
| Model | SG ANTICUT PU |
| Opis | Otpornost na prosecanje nivo 3 |
| Boja | Pepeljasta |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040051252 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.