Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Narandžasta, Rojal plava, Siva, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.156.41 |
| Model | ALERT |
| Boja | Neon žuta |
| Dimenzija | 5.6 x 4.2 x 0.2cm |
| Pakovanje | 2000/100/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | PVC |
| Barkod | 8605040003565 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 2cm |
| Šifra | 34.527.71 |
| Model | SIESTA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 122 x 54 cm |
| Pakovanje | 2 |
| Neto težina | 3.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Sublimacija, SUMMER |
| Barkod | 8605040046531 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.