Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Bež, Crna, Crvena, Krem-bela, Maslinasta, Pepeljasta, Plava, Svetlo braon, Svetlo plava, Tamno siva, Tirkizno plava |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Bež, Crna, Crvena, Krem-bela, Maslinasta, Pepeljasta, Plava, Svetlo braon, Svetlo plava, Tamno siva, Tirkizno plava |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.156.41 |
| Model | ALERT |
| Boja | Neon žuta |
| Dimenzija | 5.6 x 4.2 x 0.2cm |
| Pakovanje | 2000/100/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | PVC |
| Barkod | 8605040003565 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 2cm |
| Šifra | 30.071.90 |
| Model | SUBLI COASTER ROUND |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 9.5 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Pluta, Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040087459 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 34.442.71 |
| Model | CARTOON |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 10.8 x 9.5 x 2.5 cm |
| Pakovanje | 180/90/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040084311 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.3 x 1.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.