Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Tamno siva |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Tamno siva |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.379.71 |
| Model | SKETCH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 4.5cm |
| Pakovanje | 576/48 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040022580 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1.5 cm |
| Šifra | 31.038.71 |
| Model | DIEM |
| Opis | Potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 30 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 6/1 |
| Neto težina | 0.56 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040086216 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 32.260.90 |
| Model | LOVELY ROUND |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 6.2 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040084632 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 6.2 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.