-
Dodajte u korpu
Nemate proizvoda u korpi.
Prodavnica
Prikaz 13–15 od 15 rezultataSortirano po ceni: od niže ka višoj
See
Dominic
145,00 рсдIgra Domino, 28/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.297.71 |
| Model | DOMINIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14.7 x 5 x 3cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika, Drvo |
| Barkod | 8605040066195 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
Tower 54
297,00 рсдDruštvena igra drveni toranj
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.295.71 |
| Model | TOWER 54 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 17.5 x 5.1 x 5.1 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040034903 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
Siesta
4.407,00 рсдSklopiva stolica
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.527.71 |
| Model | SIESTA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 122 x 54 cm |
| Pakovanje | 2 |
| Neto težina | 3.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Sublimacija, SUMMER |
| Barkod | 8605040046531 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |


