Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Siesta
4.407,00 рсд
Sklopiva stolica
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.527.71 |
| Model | SIESTA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 122 x 54 cm |
| Pakovanje | 2 |
| Neto težina | 3.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Sublimacija, SUMMER |
| Barkod | 8605040046531 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ostali proizvodi
Oliver
94,00 рсдDrvena varjača
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.160.71 |
| Model | OLIVER |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 60/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040095478 |
Editor
168,00 рсдDrvene bojice, 6/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.481.71 |
| Model | EDITOR |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | ø 2.9 x 13.5 cm |
| Pakovanje | 240/12/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040062784 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 0.7 cm |
Rider
5.200,00 рсдSoftshell jakna sa kapuljačom
Jakna, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, otvor za palac na rukavima, zadnja strana duža od prednje

















Recenzije
Još nema komentara.