-
Dodajte u korpu
Nemate proizvoda u korpi.
Prodavnica
Prikaz 13–20 od 20 rezultataSortirano po ceni: od niže ka višoj
See
Keeper
79,00 рсдPrivezak za ključeve sa držačem za mobilne uređaje
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.204.71 |
| Model | KEEPER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 2.5 x 6 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 550/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040084762 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Teak
85,00 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.197.71 |
| Model | TEAK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 2.2 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040089484 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Bamboleo
103,00 рсдPrivezak za ključeve od bambusa
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.194.71 |
| Model | BAMBOLEO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040072226 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Bosk
166,26 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.181.71 |
| Model | BOSK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040060506 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5 cm |
Bosk R
166,26 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.182.71 |
| Model | BOSK R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 5.7 x 2.4 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040093177 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.7 x 1.5 cm |
House
175,99 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.193.71 |
| Model | HOUSE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3.7 x 4.2 x 0.4cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040033852 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1.5 cm |
Balsa
178,99 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.183.71 |
| Model | BALSA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6.5 x 2.5 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040066874 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.3cm |
Birch
204,44 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.172.70 |
| Model | BIRCH |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | 6.5 x 2.4 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040021279 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.3cm |







