Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.074.30 |
| Model | HEART MINI |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 4.5 x 4.3 x 3.2cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605025610412 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1cm |
| Šifra | 41.043.10 |
| Model | TRAVELINO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7.5 x 14.5cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025658384 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 12.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.