Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.159.71 |
| Model | BRANCH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040003640 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 2cm |
| Šifra | 30.068.90 |
| Model | SUBLI MAGNET ROUND |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.6 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040055670 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji elastične trake, bojenim predlistom u boji elastične trake, elastičnom trakom i držačem za olovku
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.