Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Pepeljasta, Plava, Rojal plava, Žuta |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Pepeljasta, Plava, Rojal plava, Žuta |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.261.90 |
| Model | LOVELY 8 x 6 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.6 x 6.3 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040079034 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 8.6 x 6.3 cm |
Dukserica, 280 g/m2, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastični paspuli na rukavima i dnu
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.