Opis

114,00 рсд

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.363.10 |
| Model | GIFT BOX 1 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23 x 18.5 x 3.7cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019870 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4 cm |
| Šifra | 41.079.71 |
| Model | CORTEX O |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 9 x 0.5cm |
| Pakovanje | 768/192/4 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040018644 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 5cm |
| Šifra | 34.028.71 |
| Model | NATURELLA 130 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025610030 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 34.491.71 |
| Model | WOOL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 80 x 38 x 45 cm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 9.20 kg |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040068397 |
| Šifra | 36.009.80 |
| Model | SNAP FRAME A1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 594 x 841 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.90 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040053690 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 59.4 x 84.1 cm |
| Šifra | 34.238.71 |
| Model | BAZAR |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 x 12 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025674100 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 12 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.