Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Dukserica, 280 g/m2, elastične ranfle oko vrata, na rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom, dodatni štepovi na okovratniku, rukavima, ramenima i dnu
| Šifra | 58.101.11-XS |
| Model | SG FLEXY |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Tamno siva |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% najlon |
| Materijal | Najlon |
| Tip proizvoda | “Touch” |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040057766 |
| Šifra | 36.013.80 |
| Model | SNAP FRAME B2 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 500 x 700 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.48 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040091982 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 50 x 70 cm |
| Šifra | 41.123.71 |
| Model | ROSE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 16 x 10 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.40 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040080450 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 5 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.