Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Cortex O
25,00 рсд
Podmetač
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.079.71 |
| Model | CORTEX O |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 9 x 0.5cm |
| Pakovanje | 768/192/4 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040018644 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 5cm |
















Recenzije
Još nema komentara.