Opis

4.570,00 рсд
| Šifra | 36.007.80 |
| Model | ROLL UP 120 |
| Opis | Aluminijumski pano sa mehanizmom za samouvlacenje (bez platna za štampu), upakovano u zaštitnu futrolu |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 120 x 200cm |
| Pakovanje | 4/1 |
| Neto težina | 3.20 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605025624785 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |

| Težina | 3,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 × 200 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.029.90 |
| Model | PANEL |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.19 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040064924 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 41.151.71 |
| Model | PALMA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 24.4 cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | SUMMER |
| Barkod | 8605040094327 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.