Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Tamno siva |
Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
120,00 рсд
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Tamno siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Dečija majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu, ojačana ramena.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
Sportska majica, 100 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja, reflektivni detalj na leđima.
| Šifra | 34.332.90 |
| Model | MAGNET COIN |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 7.2 x 0.4cm |
| Pakovanje | 300/10 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040011973 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | ø 7cm |
| Šifra | 44.044.90 |
| Model | MOKA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8 cm x 8.8cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025663913 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
| Šifra | 34.546.80 |
| Model | RADIANT PRO |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 150 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040084786 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 34.530.80 |
| Model | RADIANT |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 130 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040068168 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 32.275.71 |
| Model | CHASER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.7 x 2.5 x 1.1 cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072516 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.