Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
79,00 рсд
| Šifra | 33.188.30 |
| Model | LOVE |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 4.2 x 3.5 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040032831 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.262.90 |
| Model | LOVELY 6 x 6 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5.9 x 5.9 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040050903 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 5.9 x 5.9 cm |
| Šifra | 37.546.90 |
| Model | SPOT PAD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 20 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Poliester |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040054024 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Dajte svojoj radnoj opremi lični pečat sa našim radnim pantalonama sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ove izvanredne pantalone spajaju izdržljivost i funkcionalnost sa mogućnošću da istaknete svoj identitet gde god da se nalazite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 32.278.71 |
| Model | CADET PLUS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 1.9 x 2.5cm |
| Pakovanje | 150/25/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo, Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040037119 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.7cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.