Dodatne informacije
| Težina | 0,09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,8 × 14 × 0,9 cm |
145,00 рсд
| Šifra | 34.292.71 |
| Model | NATURA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.8 x 14 x 0.9cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Barkod | 8605040007150 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 3cm |
| Težina | 0,09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,8 × 14 × 0,9 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.121.71 |
| Model | BRUNELLO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 35.5 × 12 × 10.8 cm |
| Pakovanje | 8/1 |
| Neto težina | 1.04 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040063903 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 7 |
| Šifra | 34.467.90 |
| Model | BIO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5.4 x 8.3 x 0.3cm |
| Pakovanje | 1200/120/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040059883 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.