Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Cortex
25,00 рсд
Podmetač
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.087.71 |
| Model | CORTEX |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 9 x 0.5cm |
| Pakovanje | 768/192/4 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040020333 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5cm |
Ostali proizvodi
5.000,00 рсд
Editor
168,00 рсдDrvene bojice, 6/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.481.71 |
| Model | EDITOR |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | ø 2.9 x 13.5 cm |
| Pakovanje | 240/12/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040062784 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 0.7 cm |
Opal Promo
144,00 рсдStaklena pepeljara
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 43.010.90 |
| Model | OPAL PROMO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 10.6 x 3.5cm |
| Pakovanje | 72/12 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Staklo |
| Barkod | 8605040009352 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |
Cameron lady
4.500,00 рсдŽenska dukserica sa kapuljačom, 380 g/m2
Dukserica, dva prednja džepa, učkuri u kapuljači, ranfle na rukavima i dnu, dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu
















Recenzije
Još nema komentara.