Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.163.90 |
| Model | CALDO SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | O 7.2 x 22.5cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.33 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040039540 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 58.102.15-XS |
| Model | SG ANTICUT PU |
| Opis | Otpornost na prosecanje nivo 3 |
| Boja | Pepeljasta |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040051252 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.