Opis

350,00 рсд
| Šifra | 32.278.71 |
| Model | CADET PLUS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 1.9 x 2.5cm |
| Pakovanje | 150/25/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo, Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040037119 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.7cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.031.80 |
| Model | SNAP FRAME A2 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 420 x 594 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.20 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040032299 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.