Opis

595,00 рсд
| Šifra | 32.258.71 |
| Model | MECANIX WOOD |
| Opis | Višenamenski alat sadrži nož, testericu, otvarač za flaše, 2 ravna i 1 krstasti odvijač, turpiju, otvarač za konzerve, sekač žice |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 3.2 x 1.8cm |
| Pakovanje | 150/25 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus, Metal |
| Barkod | 8605040057001 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.5cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.050.90 |
| Model | TEO MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7 x 8.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Kapacitet | 225 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025618067 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8cm |
| Šifra | 32.058.90 |
| Model | BELLA R |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 9.3 x 6.2 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025693422 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 9.3 x 6.2cm |
| Šifra | 44.124.90 |
| Model | LASSI MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 7.2 cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.21 kg |
| Kapacitet | 200 ml |
| Materijal | Keramika |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040037515 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 34.466.90 |
| Model | LUSH |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.5 x 12.3 x 0.3cm |
| Pakovanje | 600/100/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040070291 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 36.029.90 |
| Model | PANEL |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.19 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040064924 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.