Opis

3.469,00 рсд
| Šifra | 32.257.30 |
| Model | VICTORINOX NAIL CLIP |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 6.6 x 1.7 x 1.5cm |
| Pakovanje | 12/1/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Barkod | 7611160044358 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.069.71 |
| Model | VINUM |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13.5 x 15 x 3 cm |
| Pakovanje | 24/12/1 |
| Neto težina | 0.30 kg |
| Materijal | Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040011546 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 2.5 cm |
| Šifra | 43.014.91 |
| Model | CAFE |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 20.5 x 7.8 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 90 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040088104 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 41.143.10 |
| Model | LAGO |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7 x 19 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040066140 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.