Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Subli Ply 6X4
63,00 рсд
Privezak za ključeve od šper-ploče
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.067.71 |
| Model | SUBLI PLY 6X4 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040069561 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ostali proizvodi
680,00 рсд
Alert
44,00 рсдPVC privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.156.41 |
| Model | ALERT |
| Boja | Neon žuta |
| Dimenzija | 5.6 x 4.2 x 0.2cm |
| Pakovanje | 2000/100/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | PVC |
| Barkod | 8605040003565 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 2cm |
SG Multi
157,00 рсдZaštitne rukavice
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 58.100.10-XS |
| Model | SG MULTI |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040022870 |
Ženska pamuk 160g
550,00 рсдPamučna majica, 160g/m2
Majica 160g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/














Recenzije
Još nema komentara.