Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Subli Ply R5
63,00 рсд
Privezak za ključeve od šper-ploče
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.066.71 |
| Model | SUBLI PLY R5 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040037546 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ostali proizvodi
Planet
1.053,00 рсдTermos, 400 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.149.71 |
| Model | PLANET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7 x 21 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040060889 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Berry
Raspon cena: od 145,00 рсд do 185,00 рсдKeramička šolja, 300 ml
Opšte informacije
- Šifra: 44.061.20
- Model: BERRY
- Brend: CASTELLI
- Boja: Plava
- Pakovanje: 48/12
- Neto težina: 0.35 kg
- Dimenzija: Ø 9 x 8.7cm
- Materijal: Keramika
- Kapacitet: 300 ml
- Barkod: 8605025636887
- Sertifikati: Sertifikat
Informacije o štampi
- Preporučena vrsta štampe: Pečenje preslikača, Tampon, Preslikač
- Preporučena dimenzija štampe: 4 x 4 cm
Salmon
1.112,00 рсдPosuda za hranu sa priborom, 1100 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.154.80 |
| Model | SALMON |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 19 x 14 x 7 cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040083765 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
Subli Coaster Square
98,00 рсдPodmetač za sublimaciju
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.070.90 |
| Model | SUBLI COASTER SQUARE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 9.5 x 9.5 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Pluta, Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040094938 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |














Recenzije
Još nema komentara.