Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Branch
59,00 рсд
Drveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.159.71 |
| Model | BRANCH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040003640 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 2cm |
Ostali proizvodi
Pantalone tregerice
2.590,00 рсдNeka vaša radna uniforma postane vizuelni identifikator vašeg brenda uz naše pantalone na tregere sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ove izvanredne pantalone kombinuju funkcionalnost i jedinstven dizajn kako biste se istakli u svetu poslovanja.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Sketch
38,00 рсдDrvene bojice, 6/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.379.71 |
| Model | SKETCH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 4.5cm |
| Pakovanje | 576/48 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod, Dečji proizvod |
| Barkod | 8605040022580 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1.5 cm |
Lovely Heart
133,00 рсдOgledalce
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.263.90 |
| Model | LOVELY HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.4 x 7.1 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040063620 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 7.4 x 7.1 cm |














Recenzije
Još nema komentara.