Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Bosk
166,26 рсд
Drveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.181.71 |
| Model | BOSK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040060506 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5 cm |
Ostali proizvodi
Ident
139,00 рсдDržač za identifikacionu karticu
Opšte informacije
- Šifra: 35.136.91
- Model: IDENT
- Boja: Transparentna
- Pakovanje: 500/50/1
- Neto težina: 0.02 kg
- Dimenzija: 7.1 x 2.5 x 1cm
- Dodatna oprema: Magnet
- Materijal: Plastika
- Barkod: 8605025653280
Informacije o štampi
- Preporučena vrsta štampe: Digitalna
- Preporučena dimenzija štampe: 6.8 x 2.2cm
Prsluk
2.040,00 рсдOplemenite svoj stil i istaknite svoj brend uz naš prsluk sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ovaj izuzetno funkcionalni prsluk kombinuje eleganciju sa mogućnošću da istaknete svoj jedinstveni identitet na profesionalan način.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Teo
126,00 рсдŠolja od fine keramike, 325 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 44.047.90 |
| Model | TEO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.31 kg |
| Kapacitet | 325 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025603858 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 22.5 x 8.5cm |















Recenzije
Još nema komentara.