Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Divo
147,00 рсд
Metalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.107.88 |
| Model | DIVO |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | Ø 3.2 x 0.5cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025624006 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3cm |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
Dominic
145,00 рсдIgra Domino, 28/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.297.71 |
| Model | DOMINIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14.7 x 5 x 3cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika, Drvo |
| Barkod | 8605040066195 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
Cargo
123,00 рсдMetalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.079.88 |
| Model | CARGO |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 5.4 x 2.8 x 0.3cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025619545 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1cm |
Cooper lady
2.700,00 рсдŽenska dukserica sa kapuljačom, 280 g/m2
Ženska dukserica, 280 g/m2, blago strukirana, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastični paspuli na rukavima i dnu
Slični Proizvodi
Victorinox Camper
2.531,00 рсдVišenamenski nož sa 13 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.154.30 |
| Model | VICTORINOX CAMPER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100146 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
Line
315,00 рсдLibela, 3/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.271.71 |
| Model | LINE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15 x 4.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 106/53 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040093429 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 1.5 cm |
Radiant Wheel
103,00 рсдŠtitnik od sunca za volan
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.531.80 |
| Model | RADIANT WHEEL |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 44 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040065792 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Mecanix Wood
595,00 рсдVišenamenski alat sa 9 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.258.71 |
| Model | MECANIX WOOD |
| Opis | Višenamenski alat sadrži nož, testericu, otvarač za flaše, 2 ravna i 1 krstasti odvijač, turpiju, otvarač za konzerve, sekač žice |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 3.2 x 1.8cm |
| Pakovanje | 150/25 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus, Metal |
| Barkod | 8605040057001 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.5cm |















Recenzije
Još nema komentara.