Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Plava, Tamno siva |
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Plava, Tamno siva |
| Muške veličine | 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Naš fluorescentni prsluk je esencijalan deo vaše radne ili bezbednosne opreme, dizajniran kako bi unapredio vašu vidljivost i sigurnost u različitim uslovima. Bez obzira na to da radite na gradilištu, upravljate saobraćajem ili se jednostavno brinete o bezbednosti na otvorenom, ovaj prsluk vam pruža dodatnu sigurnost.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 36.017.80 |
| Model | INFO MENU BOARD A3 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 297 x 420 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.16 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040091906 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 29.7 x 42 cm |
| Šifra | 36.031.80 |
| Model | SNAP FRAME A2 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 420 x 594 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.20 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040032299 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.