Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Maslinasta, Plava, Tamno siva |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Maslinasta, Plava, Tamno siva |
| Veličina | S, M, L, XL, XXL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 32.287.71 |
| Model | PEACH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 1cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040050675 |
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Tampon |
| Šifra | 36.012.80 |
| Model | SNAP FRAME B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 5/1 |
| Neto težina | 2.52 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040099155 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.