Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina | M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina | M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.071.90 |
| Model | SUBLI COASTER ROUND |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 9.5 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Pluta, Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040087459 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 37.361.90 |
| Model | PURE PAD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 22 x 17cm |
| Pakovanje | 1600/10/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025687728 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 17cm |
| Šifra | 34.080.91 |
| Model | CAMBIO |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 21 x 17 x 1.5cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025610870 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 15.4 x 15.3cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.