Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Maslinasta, Plava, Tamno siva |
| Muške veličine | 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Maslinasta, Plava, Tamno siva |
| Muške veličine | 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Dukserica od organskog pamuka, prednji džep, učkur u kapuljači u boji dukserice, elastične ranfle na rukavima i dnu, dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom
Jakna, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, otvor za palac na rukavima, zadnja strana duža od prednje
| Šifra | 32.261.90 |
| Model | LOVELY 8 x 6 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.6 x 6.3 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040079034 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 8.6 x 6.3 cm |
| Šifra | 32.283.91 |
| Model | CLEAN 300L |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 5.5 x 18.5 cm |
| Pakovanje | 40 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Barkod | 8605040076668 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.