Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 39.5, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.5, 48.5 |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 39.5, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.5, 48.5 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.072.90 |
| Model | SUBLI PHOTO 13X18 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 12.7 x 17.8 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040053911 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ženska polo majica, 210 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, dupli štep na dnu, ranfle oko rukava, četiri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepovima duž ramena, oko pazuha i ranfli
| Šifra | 32.155.30 |
| Model | VICTORINOX CLIMBER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100207 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.