Dodatne informacije
| Težina | 0,56 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 4,5 cm |
1.757,00 рсд
| Šifra | 31.038.71 |
| Model | DIEM |
| Opis | Potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 30 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 6/1 |
| Neto težina | 0.56 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040086216 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Težina | 0,56 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 4,5 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 35.129.88 |
| Model | CLIP |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 1.8 x 1.8 x 0.36 cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025645797 |
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker, Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 1.8 x 1.8 cm |
| Šifra | 36.015.80 |
| Model | A-BOARD B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 8.60 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040054512 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 70 x 100 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.