Opis


| Težina | 0,17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 4,3 × 5,9 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.181.71 |
| Model | BOSK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040060506 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5 cm |
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku, džepom na spoljašnjoj strani prednje korice i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 33.145.71 |
| Model | WOODY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.8cm |
| Pakovanje | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605025692388 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3cm |
| Šifra | 32.273.71 |
| Model | AURORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 1 cm |
| Pakovanje | 300/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040048115 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.