Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Svetlo zelena, Žuta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.130.80 |
| Model | PABLO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 10 x 3 cm |
| Pakovanje | 72/12 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040058862 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 4 cm |
| Šifra | 41.138.71 |
| Model | BAROLO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 27 x 22 x 6.8 cm |
| Pakovanje | 7/1 |
| Neto težina | 1.42 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040011614 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.