Opis

192,00 рсд
| Šifra | 34.238.71 |
| Model | BAZAR |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 x 12 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025674100 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 12 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 37.321.91 |
| Model | PURE PACK |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 9.7 x 6.4cm |
| Pakovanje | 2000/100 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025653112 |
| Šifra | 44.050.90 |
| Model | TEO MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7 x 8.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Kapacitet | 225 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025618067 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8cm |
| Šifra | 20.022.90 |
| Model | BRIO |
| Brend | ULTRA |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 8.2 x 2.5 x 1.2cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tip proizvoda | Elektronski |
| Barkod | 8606010018015 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 1.2cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.