Dodatne informacije
| Težina | 0,09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,8 × 14 × 0,9 cm |
145,00 рсд
| Šifra | 34.292.71 |
| Model | NATURA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.8 x 14 x 0.9cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Barkod | 8605040007150 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 3cm |
| Težina | 0,09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,8 × 14 × 0,9 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.009.80 |
| Model | SNAP FRAME A1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 594 x 841 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.90 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040053690 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 59.4 x 84.1 cm |
| Šifra | 32.263.90 |
| Model | LOVELY HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.4 x 7.1 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040063620 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 7.4 x 7.1 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.