Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ident
139,00 рсд
Držač za identifikacionu karticu
Opšte informacije
- Šifra: 35.136.91
- Model: IDENT
- Boja: Transparentna
- Pakovanje: 500/50/1
- Neto težina: 0.02 kg
- Dimenzija: 7.1 x 2.5 x 1cm
- Dodatna oprema: Magnet
- Materijal: Plastika
- Barkod: 8605025653280
Informacije o štampi
- Preporučena vrsta štampe: Digitalna
- Preporučena dimenzija štampe: 6.8 x 2.2cm
Ostali proizvodi
Woody O
73,00 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.179.71 |
| Model | WOODY O |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3 x 4.3 x 0.8cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040026090 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 2cm |
Merlot
1.405,00 рсдVinski set u drvenoj kutiji, 4/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.122.71 |
| Model | MERLOT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 16.6 x 14.7 x 4.9 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040089071 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 7 cm |
Base Mini
110,00 рсдDržač mobilnih uredjaja
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.540.71 |
| Model | BASE MINI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 162/81/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040038826 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |













Recenzije
Još nema komentara.