Dodatne informacije
| Težina | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18 × 15 cm |
48,00 рсд
| Šifra | 37.320.90 |
| Model | PURE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 18 x 15cm |
| Pakovanje | 1200/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025676029 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito, Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 18 x 15 cm |
| Težina | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18 × 15 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku, džepom na spoljašnjoj strani prednje korice i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 41.141.80 |
| Model | HYDRO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 7.3 x 18.2 cm |
| Pakovanje | 25/1/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040085554 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 4 cm |
| Šifra | 33.184.71 |
| Model | RUSTIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3.1 x 4.2 x 0.9cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040061480 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.