Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Rustic
73,00 рсд
Drveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.184.71 |
| Model | RUSTIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3.1 x 4.2 x 0.9cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040061480 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |
Ostali proizvodi
Birch
204,44 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.172.70 |
| Model | BIRCH |
| Boja | Braon |
| Dimenzija | 6.5 x 2.4 x 0.6cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040021279 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.3cm |
Salmon
1.112,00 рсдPosuda za hranu sa priborom, 1100 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.154.80 |
| Model | SALMON |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 19 x 14 x 7 cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040083765 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |














Recenzije
Još nema komentara.