Opis

45,00 рсд
| Šifra | 34.436.71 |
| Model | LEVEL 30 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 33 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/25 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040050392 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1 cm |

| Težina | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 4 × 0,3 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.273.71 |
| Model | AURORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 1 cm |
| Pakovanje | 300/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040048115 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Ženska polo majica, 180 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, dupli štep na dnu, ranfle oko rukava, četiri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepom duž ramena.
| Šifra | 36.027.90 |
| Model | BRAND |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.18 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040094587 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Muška trenerka, 260 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom u boji trenerke, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.